До уваги потенційних інвесторів

Дата: 07.04.2022 14:20

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів на території Підгайцівської сільської ради»

стислий виклад змісту проекту;

Даний аналіз регуляторного впливу розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308 (зі змінами), визначає правові та організаційні заходи реалізації проєкту рішення Підгайцівської сільської ради «Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів на території Підгайцівської сільської ради» (далі - проєкт РА).

Необхідність прийняття вищезазначеного рішення зумовлено необхідністю у затвердженні Положення про проведення інвестиційних конкурсів у Підгайцівській сільській раді з метою приведення процедури до вимог чинного законодавства України та підвищення ефективності та прозорості процесу проведення інвестиційних конкурсів.

Прийняття відповідного рішення дозволить вдосконалити процедуру проведення інвестиційних конкурсів, що призведе до підвищення активності інвесторів, реалізації інвестиційних проектів, у т. ч. житлового, соціального будівництва, інфраструктурних проектів, збільшення надходжень до бюджету сільської ради та створенню нових робочих місць.

поштову та електронну, за її наявності, адресу розробника проекту та інших органів, до яких відповідно до цього Закону або за ініціативою розробника надсилаються зауваження та пропозиції;

pidgayci@gmail.com

45602, Волинська область, с.Підгайці, вул.Шкільна,30

інформацію про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу (назва друкованого засобу масової інформації та/або адреса сторінки в мережі Інтернет, де опубліковано чи розміщено проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу, або інформація про інший спосіб оприлюднення, передбачений частиною п’ятою статті 13 цього Закону);

Проект рішення Підгайцівської сільської ради «Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів на території Підгайцівської сільської ради» розміщено в мережі Інтернет за адресою: https://pidgayci-gromada.gov.ua/regulyatorna-politika-11-40-41-20-12-2019/

інформацію про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

07.04.2022 року по 10.05.2022 року

інформацію про спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій.

на електронну адресу почтою або особисто.