Броню для військовослужбовців купуватимуть централізовано

Дата: 06.04.2022 15:56

Підгайцівська сільська рада перерахувала у бюджет області 1 мільйон гривень для здійснення заходів, пов’язаних  із територіальною обороною області та закупівлею спорядження для підрозділів Збройних Сил України.

З таким проханням до Підгайцівської сільської ради звернулась обласна військова адміністрація.

Зі слів Підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка, сільська рада не може придбати бронежилети потрібної якості самостійно, оскільки є їх дефіцит, а військова адміністрація має більше можливостей вирішити це питання централізовано, в тому числі й для військовозобов’язаних нашої громади.

На відміну від волонтерів, сільська рада усі придбання має робити по перерахунку і лише із підприємцями, які можуть надати необхідні підтверджуючі документи. Це ускладнює процес купівлі необхідних засобів захисту, тому у сільраді вирішили направити кошти в обласний бюджет.