Невтомні Підгайцівські господині продовжують готувати для воїнів. ФОТО

Дата: 01.04.2022 14:29

Підгайцівська громада з перших днів налагодила волонтерську роботу до якої охоче долучаються мешканці громади. Роботи продовжуються і зараз.

На території Підгайцівської громади господині об'єднуються і вже кілька тижнів, з дня в день, готують домашні страви, які через волонтерські центри, їдуть адресно туди, де є потреба у продовольстві та харчуванні наших захисників.

Спочатку ліпили вареники, смажили котлети, пиріжки, тепер частково перейшли до стратегічних запасів - виготовлення тушкованого м'яса, сухариків.

Останні кілька днів господині пекли пиріжки та тушкували мясо в банках. Страви, як правило, готують із продуктів, які приносять небайдужі мешканці Луцька та сіл Підгайцівської громади.

Усім, хто готовий допомогти, може зателефонувати до пані Ольги 0506107940, вона зорієнтує у чому є потреба.

Варто зазначити, що до Підгайцівських господинь охоче долучаються вимушені переселенки. Таким чином вони відволікаються від пережитого та відчувають себе корисними.

Про справи, якими займаються чоловіки нашої громади не інформуємо навмисне, але повірте – ніхто не сидить без діла.

Спільними зусиллями наближаємо перемогу України!