Підгайцівська громада Волинської області, готова прийняти та створити комфортні умови для відновлення бізнесу українських підприємців, постраждалих від військових дій.

Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь. 

У громаді пропонують допомогти перезапустити переміщений бізнес на особливо вигідних економічних, юридичних та суто людських умовах.

Серед переваг, які пропонують врахувати:

  • успішний досвід співпраці підприємствами, які багато років діють на території громади
  • у громаді однаково комфортно почувають себе ІТ-компанії, міжнародні корпорації, виробники крафтових продуктів та аграрії
  • наша громада має розвинену інфраструктуру та достатню кількість житла, аби ви могли перевезти не лише майно кампанії, а і її співробітників
  • значний людський ресурс, який може бути залучений до вашого бізнесу
  • привабливі іноземним інвесторам, але перевагу надамо українським виробникам, бо розуміємо, що війна зламала всі плани, тому пропонуємо реалізувати їх у нашій громаді.

«Обіцяємо всебічну підтримку усім підприємцям, які планують перенести свій бізнес до нашої громади: не лише в плані логістики, розміщення та інтеграції в інфраструктуру, але й на рівні товариської підтримки всебічного сприяння й допомоги від себе особисто у форматі 24/7. Пропонуємо разом працювати на зміцнення економічного потенціалу держави та спільної перемоги! Готові до спілкування та співпраці – телефонуйте 050 54 129 35», - резюмував посадовець.