30 та 31 березня у Підгайцівській громаді – Дні жалоби

Дата: 30.03.2022 10:35

30 та 31 березня 2022 року у Підгайцівській громаді оголошено Днями жалоби. Під час бойових дій військової агресії російської федерації проти України загинув старший солдат кулеметного взводу механізованого батальйону Корнійчук Микола Володимирович, 1998 року народження, житель села Ботин.

Трагедія трапилася 18 березня 2022 року в результаті ворожого ракетного обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту Незалежності України в районі населеного пункту Миколаїв.

На території громади приспущені Державні прапори України та заборонено проведення концертно-розважальних заходів.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ - вони стають Ангелами та дивляться на нас з небес!