За отриманням реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків можна звертатися у всі Центри обслуговування платників Волині.

Для присвоєння  реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків потрібно заповнити і подати  заяву 1-ДР  у  будь-якому з Центрів обслуговування платників.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області звертають увагу, що громадяни, котрі мають намір отримати таку послугу, обов’язкова повинні пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу (паспорт чи ІD -картку) та свідоцтво про народження дітей ( у разі оформлення РНОКПП для дітей).

Нагадаємо, що з 18 березня 2022 року всі Центри обслуговування платників при державних податкових інспекція Волинської області відновили роботу.

Тобто, волинські платники податків можуть звертатися за місцем своє податкової адреси до ЦОП при ДПІ області за отриманням адміністративних послуг  і консультаційної допомоги.

В умовах воєнного стану ДПС України та ГУ ДПС у Волинській області працюють в оперативному режимі та продовжують забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску з метою наповнення бюджету.

У податковій службі рекомендують усім платникам, котрі мають можливість здійснювати діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Варто врахувати, що представникам підприємництва та громадянам податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

 

Інформує Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області