Волонтерський рух у Липинах

Дата: 25.03.2022 16:15

У Липинському старостаті Підгайцівської сільської ради розгорнули волонтерський рух.
Спільними зусиллями представників сільської ради, відповідального бізнесу, місцевих мешканців, колективів закладів активно працюють на наближення ПЕРЕМОГИ:

• Шиють розгрузки, виготовляють бронежилети;
  • Відправили у напрямку фронту  власноруч виготовлені  понад  5000 банок «тушонки», готову кашу в банках, вареники.
  • Готують їсти та кормлять гарячими обідами захисників.
  • Виготовляють кровоспинні турнікети - незамінні речі, які рятують  життя і тому  мають бути у кожній індивідуальній аптечці солдата.
  • Привозять з Європи гуманітарну допомогу, яка відразу передається на ЗСУ в гарячі точки.
  • Плетуть маскувальні сітки.
  • Поселяють та забезпечують всім необхідним вимушених переселенців.

Як зазначив один з лідерів волонтерського руху у Липинах: «Ми робимо те, що маємо робити. Єдність громадян проти іноземної агресії наближатиме Перемогу щодня. Українці неймовірні. Вони на будь-яку проблему знаходять миттєве рішення. І ми переможемо».