Мир та Перемога в Україні очима дітей

Дата: 17.03.2022 14:55

Сьогодні всі намагаються  допомагати українській армії, мирному населенню, яке постраждало від війни. Волонтерами стають навіть найменші мешканці  як Підгайцівської громади так і всього цивілізованого світу.

Зворушливою та щирою виявилася допомога та підтримка України у вигляді власноруч виготовленої листівки з грошима від дівчинки Лари з Німеччини. Лара передала зворушливий лист-побажання із гуманітарним вантажем, який прямував в Україну. «Ви можете це зробити, тримайтеся! За Україну, вірю в тебе», - написала дівчинка.

Юні мешканці Підгайцівської громади теж підтримують захисників своїми малюнками. У роботах вони зображують свої мрії про Мир та Перемогу України, державну символіку та захисників-героїв.

Таких дітей, людей, мільйони по всьому Світі, які всією душею та всім серцем вболівають за Україну, за МИР.

Безмежно дякуємо кожному, хто в такий нелегкий час допомагає українцям. Разом ми сила, і ми переможемо!