Розпочалася реєстрація на навчання дітей, які евакуювалися з районів проведення бойових дій

Дата: 16.03.2022 10:33

На Волині розпочали реєстрацію на навчання учнів з числа внутрішньо переміщених осіб, про що повідомило Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Для продовження навчання у місцевих закладах освіти школярі, які евакуювалися з районів проведення бойових дій, мають заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/9JtwLrxpht7MawWs9

Нагадуємо, що внутрішньо переміщені особи, які перебувають на території Підгайцівської громади, з питань влаштування дітей у заклади освіти за місцем нового перебування можуть звертатися за номером +380503788801.