Вітаємо Чижа Богдана з перемогою у IV Всеукраїнському пісенному конкурсі "Битва жанрів"

Дата: 15.03.2022 11:50

Вітаємо Чижа  Богдана з перемогою у четвертому Всеукраїнському дистанційному багатожанровому пісенному конкурсі  "Битва жанрів".

Вихованець Будинку культури села Борохів під керівництвом викладачки Чиж Світлани Євгенівни став лауреатом I ступеня в номінації «Вокальний  жанр», виконавши композицію Романа Скорпіона «Так сильно». Пісня про любов.

У такий важкий для України час радіємо кожній Перемозі!

Віримо у наближення найбажанішої Перемоги неймовірно сильного та мужнього народу!  Любов до України нині палає не лише у серцях українців, а й людей всього цивілізованого світу!