Сьогодні Підгайцівська громада отримала гуманітарну допомогу від волонтерів польського міста Тересполь.

Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук у мережі  Facebook.

З його слів, влада міста Тересполь, що у Республіці Польща, організувала збір та передала вантаж із необхідним для бійців Збройних Сил України одягом, взуттям, спальниками, ліхтариками, термобілизною, медичними засобами, які потрібні на передовій. 

Разом з тим, польські партнери подбали про потреби вимушених переселенців, передавши для них харчові продукти, засоби гігієни, дитяче харчування.

Посадовець розповів, що дружні стосунки із керівниками Тереспольської громади вони із Валентином Приходьком налагодили ще у часи його керівництва Луцькою районною радою. Тож, коли звернулись по допомогу до польських партнерів, вони радо відгукнулись допомогти.

«Окрема вдячність компанії «Тигрес» та особисто директору Олександру Шевчуку,  які вже не перший раз надають транспорт для перевезення волонтерської допомоги із-за кордону. 

Пишаємося нашими мужніми дівчатами, які привезли вантаж із Польщі у Підгайці - адмінстраторка ЦНАПу с. Звірів Світлана Семенюк була за кермом, директорка Центру культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук супроводжувала її в дорозі», - зазначив Олександр Бляшук.

Частину вантажу вже передали у Координаційний центр допомоги ЗСУ, який діє у Волинському обласному драмтеатрі. 

Харчі та засоби гігієни лишили для вимушених переселенців, які найближчим часом мають прибути на територію Підгайцівської громади.