Військовозобов’язаним, придатним до військової служби громадянам прибути до Луцького районного територіального центру комплектування!

Дата: 04.03.2022 15:51

Шановні жителі громади!

У цей складний для України час, військовим Збройних сил України потрібна наша підтримка та допомога на всіх рівнях.

Військовозобов’язані, які проживають на території Підгайцівської громади!

На виконання указу Президента України від 24 лютого 2022 року №69/2022 "Про загальну мобілізацію",необхідно всім військовозобов’язаним, придатним до військової служби громадянам прибути до Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Ківерці, вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 6.

Із собою потрібно мати паспорт та військовий квиток, речі першої необхідності.

З нами Бог! За нами Україна! За нами наші родини!