Шановні мешканці громади!

Повідомляємо, що КП при Підгайцівській сільській раді працює у посиленому режимі та допомагає територіальній обороні, а також негайно реагує на усі звернення громадян.

У разі виникнення будь-яких аварійних ситуацій (прорив, відсутність електро- та водопостачання, проблем із водовідведенням та інше, ви можете цілодобово звертатися на

гарячу лінію Кол-центру Підгайцівської громади +38093 47 49 266 чи безпосередньо до КП при Підгайцівській сільській раді +380994864034.

Щодо поводження з побутовими відходами:

  • Вивіз сміття для жителів індивідуальних забудов 28.02.2022 по 07.03.2022 тимчасово не здійснюватиметься у зв’язку з економією палива на потреби тероборони. Прохання накопичувати відходи у тимчасово відведеному місці у межах своїх господарств. Про подальші дії щодо вивозу сміття – повідомимо.
  • Для мешканців ОСББ створено чат групу. Вивіз здійснюється по мірі накопичення відходів.
  • Наразі організовується централізований вивіз сміття від блокпостів.
  • Директором комунального підприємства прийнято рішення  не здійснювати нарахування на послуги  поводження з  побутовими відходами за березень. Юридичним особам  та ОСББ нарахування буде здійснено  в межах 50 % від обсягу укладених договорів.

 

Ми готові надати будь-яку допомогу, у якій буде потреба наших мешканців, територіальної оборони, військових. Зберігаємо спокій та разом стоїмо на сторожі рідної громади та України.