Telegram-бот “Готовий до всього”: підготовка та правила дій у разі небезпеки

Дата: 23.02.2022 10:42

В Україні запустили Telegram-бот “Готовий до всього”, в якому зібрано правила підготовки до надзвичайних ситуацій та поради щодо того як діяти у разі небезпеки.

Інформація в боті поділена на шість розділів:

• Як вижити цивільному — порядок дій та правила поведінки у разі воєнних дій, поради щодо створення спільної стратегії з членами сім'ї;
  • Йду захищати країну — про те, як вступити до територіальної оборони, Збройних сил України та в якому разі формують партизанський рух.
  • Небезпечні ситуації - про те, як реагувати на сирену та повідомлення з різних каналів зв’язку.
  • Інформаційна безпека — де шукати перевірену інформацію, як переконатися в її достовірності.
  • Що підготувати і купити — про підготовку домівки і тривожної валізки, турботу про домашніх тварин.
  • Джерела інформації.

Бот створили на основі пам’ятки «Як діяти в кризовій ситуації» від волонтерської групи #миготові, а також брошури Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, порадника для цивільного населення і матеріалах ЗМІ.