До уваги мешканців Підгайцівської громади!

Дата: 22.02.2022 16:35

До уваги мешканців Підгайцівської громади!

Запрошуємо Вас на вишкіл із базової військової підготовки для цивільного населення.

Вже на цих вихідних, у суботу 26 лютого 2022 року, об 11.00 у Будинку культури села Підгайці досвідчені лектори та інструктори громадського формування «Національні дружини Волині», які пройшли горнило війни на Сході:

• прочитають лекції про загальну ситуацію у державі, боєздатність Волині та готовність до захисту територій, можливі сценарії розвитку подій,
  • ознайомлять із видами вибухонебезпечних пристроїв та розкажуть як їх оминути,
  • навчать надавати домедичну допомогу,
  • проведуть практичні заняття щодо поводження зі зброєю, допоможуть розібратися з її класифікацією,
  • навчать що робити під час активних воєнних дій.

Вишкіл підійде, як початківцям у військовій справі, так і тим, хто хоче підтягнути свої знання та відпрацювати навички.

За останній місяць навчання із цивільної оборони відвідали кілька тисяч волинян  - чоловіків та жінок, із різних громад області.

Тож користуйтесь нагодою отримати відповіді на питання, які Вас хвилюють, із перших вуст, від досвідчених військовослужбовців.