Як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни: ПАМ’ЯТКА

Дата: 22.02.2022 09:29

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, Апаратом Головнокомандувача ЗСУ та громадськими організаціями створили брошуру, у якій описано порядок дій у випадку надзвичайної ситуації або війни.

У матеріалах подано інформацію про оборонні можливості України, поради до підготовки вдома. Також висвітлено алгоритм дій в випадку надзвичайної ситуації або в зоні бойових дій, описано - як не стати жертвою дезінформації. Брошура також містить такі розділи:

• Що робити після отримання сигналу "УВАГА ВСІМ"
  • Як підготувати "тривожну валізу"
  • Що ще варто пам’ятати при зоні обстрілів
  • Що має бути в аптечці

Пропонуємо детально ознайомитися з матеріалами брошуру: "У разі надзвичайної ситуації або війни".