Підсумки другого етапу обласного конкурсу юних читців поезії Т.Г. Шевченка

Дата: 21.02.2022 10:33

Підведено підсумки другого етапу обласного конкурсу юних читців поезії Т.Г. Шевченка у 2021-2022 н.р., в якому брали участь представники  закладів освіти Підгайцівської громади.
Колективи шкіл активно підтримали таку важливу подію, адже це сприяє опануванню багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення і підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді.
Розглянувши висновки журі, вирішили відзначити дипломом відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради переможців:
у середній віковій категорії:
за зайняте 1 місце:
Грудіка Владислава, учня Хорлупівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області ( керівник – Пахолюк Зоя Михайлівна);

за зайняте  2 місце:
РозсадюкСлавіну, ученицюЛищенського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області (керівник – Назарук Євгенія Іванівна);
за зайняте  3 місце:
Курдельчука Іллю, учня Борохівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області (керівник – Ковальчук Ольга Іванівна);
Галак Яну, ученицю Воротнівської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області (керівник – Кошелюк Вікторія Володимирівна).

у старшій віковій категорії:
за зайняте 1 місце:
Теслюк Вікторію, ученицю Піддубцівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області (керівник – Гірська Валентина Василівна);

за зайняте  2 місце:
Путінцеву Владлену, ученицю Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області ( керівник – Барська Теятна Валеріївна);
за зайняте  3 місце:
Зінкевич Ірину, ученицю Підгайцівського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області (керівник – Кінах Галина Віталіївна) ;

Подякою відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради за участь у другому етапі обласного конкурсу юних читців поезії Т.Г.Шевченка у 2021-2022 н.р нагородити:

• Шульську Соломію, ученицю Пальченської гімназії Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області (керівник – Кальчук Світлана Володимирівна);
  • Сало Тетяну, ученицю Лищенського ліцею Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області (керівник –Таренда Раїса Євгеніївна)

Дякуємо всім за участь та активну позицію у підтримці та популяризації творчої спадщини великого Кобзаря.