Стало відомо хто переміг у першості з баскетболу серед ліцеїв громади. ФОТО

Дата: 17.02.2022 16:03

17 лютого в спортивному залі Підгайцівської ліцею за першість громади з баскетболу серед ліцеїв боролися чотири збірні команди: Підгайці - тренер Бажул Олександр, Лище - Науменко Анатолій, Липини - Савка Тарас, Піддубці - Головній Тетяна. Незалежним суддею змагань працював Андрій з м. Луцька.

Заступник Підгайцівської сільського голови Валентин  Приходько, спортивні інструктори КЗ ЦКТМС Підгайцівської сільської ради відкрили змагання.

Валентин  Приходько привітав наставників, спортсменів та побажав командам завзяття та щоб переміг сильніший.

У запеклій боротьбі за перше місце змагались команди з Лища та Підгаєць.

У підсумковій грі з рахунком 25/16 виграла команда Підгайцівської ліцею, другими стали Лищани.

За третє місце змагалися команди Піддубцівського та Липинського ліцеїв. Гра була сповнена гострих моментів та яскравих влучань у баскетбольне кільце.

З рахунком 10-2 третє місце виборола команда з Піддубців.

Переможці отримали кубок, а всі команди нагородили грамотами.

Вітаємо юних спортсменів та їх наставників, бажаємо не зупинятись на досягнутому, нових перемог.