Створення соціальних послуг для сімей з дітьми в ТГ: фахівець соцзахисту підвищила кваліфікацію

Дата: 16.02.2022 15:35

Фахівець із соціальної роботи Підгайцівської сільськлї ради Оксана Патрай підвищила кваліфікацію, прослухавши серію вебінарів на тему "Створення соціальних послуг для сімей з дітьми в ТГ" в рамках проекту Спільно:

???? Вебінар 1 - Розвиток соціальних послуг для сімей з дітьми як умова соціального розвитку громад

???? Вебінар 2 - Організаційна структура  громади з питань соціального захисту населення, захисту прав дітей та надання соціальних послуг

???? Вебінар 3 - Визначення потреб громади в соціальних послугах

???? Вебінар 4 - Визначення потреб громади у соціальних послугах.

???? Вебінар 5 - Розрахунок вартості послуг.

???? Вебінар 6 - Розробка та прийняття цільової бюджетної програми.

???? Вебінар 7 - Розвиток альтернативних форм догляду на рівні громад.

???? Вебінар 8 - Надання якісних і доступних соціальних послуг в громаді та міжвідомча взаємодія.

????Вебінар 9 - Організація та надання в громаді послуги “денний догляд” або послуги “тимчасове денне перебування для дітей з інвалідністю.

Сфера соціальних послуг останнім часом є досить динамічною, адже з"являються нові послуги, вдосконалюються існуючі, змінюється і сам порядок їх надання. Отримання нових знань згідно з останніми новаціями у законодавстві та кращими практиками важливі для покращення системи соціального захисту та соціальних послуг в громаді. Оксана Патрай розповіла, що  "Навчання було цікавим та змістовним, а отриманні знання стануть у нагоді в практичній роботі з населенням громади".