5 лютого у бібліотеці № 6 м. Луцька відбувся конкурс читців поезії Лесі Українки, організований громадською організацією «Фундація розвитку сільської молоді». 

Троє талановитих учнів Лищенського ліцею разом зі своїми керівниками брали участь у конкурсі. Члени журі досить високо оцінили виконавську майстерність, сценічну культуру, індивідуальну манеру декламування представників Підгайцівської громади.

  •  І місце у старшій категорії зайняла учениця 8 класу Антонюк Софія. Керівник - вчитель української мови та літератури Назарук Євгенія Іванівна.
  •  І місце у молодшій віковій категорії зайняв Портечко Владислав учень 5-А класу. Керівник - вчитель української мови та літератури Шнит Тетяна Володимирівна.
  •  Грамота за участь у конкурсі Буравській Надії учениці 6-Б класу. Керівник - вчитель української мови та літератури Таренда Раїса Євгенівна.

Директор Лищенського ліцею Наталія Сікора розповіла, що вже не вперше співпрацює з організаторами конкурсу – ГО «Фундація розвитку сільської молоді» у різних проєктах, а участь у конкурсі читців «Леся за Лесю» стало доброю традицією.

Талановиті школярі з Лищенського ліцею отримали грошові винагороди та цінні призи. Приємними та цінним подарунком від організатора виявились брошури  Конституції України.

Вітаємо нашу талановиту молодь та їх наставників,  бажаємо їм ще більше здобутків та перемог!