31 січня - 4 лютого 2022 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти проходив перший етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022" в номінації "Біологія". Дві освітянки Підгайцівської громади представили свої навчальні заклади.
Протасюк Наталія Володимирівна, вчитель біології Хорлупівської гімназії, пройшла три етапи випробувань: "Тестування", "Майстер-клас", "Фрагмент дистанційного уроку" та гідно представила Хорлупівську гімназію. ЇЇ педагогічна ідея базується на  цілеспрямованому розвитку особистості та формуванні ключових компетентностей учнів таких як: соціальні, комунікативні, інформаційні, саморозвитку і самоосвіти, здоров’язберігаючі, продуктивної творчої діяльності як в урочний, так і у позаурочний час з предмету «Біологія».

Своє головне завдання педагог вбачає у пробудженні та розвитку інтересу до оволодіння знаннями, бо інтерес – це рушійна сила пізнання та навчання. Дякуємо Наталі Володимирівні за активну участь у конкурсі, за бажання ділитися власним досвідом, за креатив та оптимізм!

"Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості.Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне»", - розповіла Наталія Володимирівна.

Представила свою презентацію й  Слайчук Ольга Валеріївна, вчитель біології Лищенського ліцею.  В якості педагогічної ідеї, спеціаліст запропонувала використовувати під час уроків сучасний метод проєктної діяльності.


Завдяки участі у конкурсі вчителі збагатилася досвідом інших педагогів та поділилася своїм. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових звершень та перемог.