Одна з вулиць Підгайцівської громади носитиме ім’я відомого волинського скульптора

Дата: 07.02.2022 10:33

У Підгайцівській громаді з'явилась вулиця на честь автора Луцького будинку з химерами Миколи Голованя, серце якого перестало битися 1 лютого 2022 року.

Таке рішення прийняли депутати Підгайцівської сільської ради 4 лютого під час чергової сесії.

За словами заступника Підгайцівського сільського голови Валентина Приходько, вулиця Миколи Голованя знаходиться у селі Струмівка, поблизу із новим житловим комплексом «Гордість».

«За задумом, вулиці, які будуть у новому житловому масиві, мають бути названі на честь видатних українців. Микола Головань – знаний скульптор не лише на Волині. Його Будинок з химерами – туристична родзинка Луцька, яку не оминають увагою українські та іноземні туристи.

Відтепер пам'ять про видатного волинянина тепер житиме і у Підгайцівській громаді», - зазначив посадовець.