Шкорлярка Підгайцівського ліцею стала переможницею обласного  конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 03.02.2022 10:01

Волинським обласним еколого-натуралістичним центром Волинської обласної ради підведено підсумки  обласного конкурсу «Новорічна композиція».

Косюга Евеліна, учениця 3-Г класу Підгайцівського ліцею стала однією з переможців з роботою «Осіння планета» в номінації «Новорічний букет». Дівчинка нагороджена диплом управління освіти і науки облдержадміністрації. Керівник - вчитель початкових класів Щербакова Наталія Василівна.

Загалом у конкурсі взяли участь 653 учні із закладів загальної середньої  та позашкільної  освіти з 45  територіальних громад. Дякуємо Евеліні, її класному керівнику та батькам. Бажаємо творчого розвитку та нових досягнень.

Метою конкурсу є екологічне, природоохоронне та естетичне виховання учнівської молоді, залучення до  збереження від вирубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді, формування практичних умінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій.