В адмінбудівлі села Борохів нова вбиральня

Дата: 01.02.2022 11:06

В адмінбудівлі села Борохів завершили ремонтні роботи щодо облаштування вбиральні у приміщенні, де замінили електропроводку, вклали стіни  та підлогу плиткою, облаштували санвузол, замінили двері.

20 років без води та вбиральня надворі. В таких умовах доводилося працювати співробітникам у приміщенні колишньої сільської ради села Борохів.
В листопаді місяці Підгайцівська сільська рада, також, провела водопостачання, водовідведення, встановила септик (система каналізації) та замінила електрокотел.

Староста Борохівського старостинського округу, Катерина Маннонова розповіла, що " Спільними зусиллями, були створені належні умови праці для працівників та відвідувачів ЦНАП, пошти, старостату, бібліотеки, БК."