Я малюю синє небо, річку і вербу, я малюю рідну землю, на якій живу: у Воротневі проходив патріотичний захід для дітей

Дата: 31.01.2022 14:21

30 січня у Бібліотеці - філії с. Воротнів проходив захід"Малюю Україну" присвячений Дню Соборності.
Школярі 2-4 класів Воротнівської гімназії спільно з вчителем Оленою Лисенко та бібліотекарем Світланою Лошак через масштабні спільні малюнки на папері та крейдою на підлозі зобразили своє уявлення про Україну.

Діти малювали традиційні українські символи: калину, прапор, голубе небо та жовте сонце. Всі зображення були виконані переважно у патріотичних кольорах. Долучитися до патріотичного заходу і проявити свої художні здібності мали змогу і батьки малечі.

Бібліотекар Світлана Лошак із задоволенням організувала захід. Молодий спеціаліст лише місяць працює на цій роботі.
«Діти із захопленням малювали Україну, гарно зобразила традиційну українську хату одна із присутніх мам. Ми всіх діток нагородили подяками за участь в акції. Кожен школяр вибрав книжку для домашнього читання. Для малечі підготували, також, солодкий стіл» - розповіла бібліотекар.

На завершення акції  "Малюю Україну" під акомпанемент директора клубу с. Воротнів Олександра Галайди, всі разом заспівали пісню «Ой у лузі червона калина».