18 грудня 2021 р. у м. Вінниця проходив "III Міжнародний фестиваль польської колядки" в режимі онлайн. Участь у ньому взяли вихованці Лищенського ліцею. Учні зайняли ІІ місце у віковій категорії  14-17 років.

Ініціювала представлення в конкурсі колядок номеру у виконанні своїх учнів вчитель польської мови Лищенського ліцею - Прадун Олена Адамівна. 

Олена Адамівна дізналася про можливість взяти участь у фестивалі, заповнила онлайн форму та надіслала на конкурс відео запис колядки польською мовою. Москаленко Маргарита Сергіївна, заступник директора з виховної роботи Лищенського ліцею та музичний керівник П'ятачук Наталія Олександрівна допомогли з організацією, відеозйомкою та монтажем ролика. 

Разом команда Лищенського ліцею створила чудовий номер - колядку у виконанні ліцеїстів польською мовою.  

"Вирішили спробувати свої сили і показати таланти ліцеїстів за кордоном. І ось вона - нагорода учням нашого ліцею з Польщі - диплом за 2 місце у ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі польських колядок "Le?, kol?do, le?". Пишаємося нашими юними талантами. Приємно отримати таке визнання нашої роботи", - зазначила Олена Адамівна.

Вітаємо з такою важливою перемогою! Дякуємо учням та їх наставникам за активну громадянську позицію та гідне представлення Підгайцівської громади на міжнародному рівні.