Оголошення про скликання чотирнадцятої чергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 25.01.2022 18:14

Чотирнадцята чергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться

04 лютого 2022 року о 14:00 годині

в приміщенні Підгайцівської сільської ради за адресою: с. Підгайці вул. Шкільна, 30, зала засідань.

Порядок денний сесії:

1. Про затвердження порядку денного чергової  чотирнадцятої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про дотримання карантинних обмежень.
  3.  Про розгляд депутатських запитів.
  4. Про звіт сільського голови про роботу Підгайцівської сільської ради за підсумками 2021 року.
  5. Про преміювання Підгайцівського сільського голови на 2022 рік.
  6. Про затвердження звіту щодо виконання бюджету сільської територіальної громади  за 2021рік.
  7. Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет Підгайцівської сільської ради на 2022 рік» від 23.12.2021 № 13/5.
  8. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  9. Про затвердження переліку закладів освіти, об’єктів комунальної власності Підгайцівської територіальної громади.
  10. Про надання дозволу на виготовлення проектно- кошторисної документації.
  11. Про забезпечення передачі та збереження документів з кадрових питань (особового складу) реорганізованих сільських рад.
  12. Про надання дозволу на розроблення проекту відведення  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  13. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  особистого селянського господарства.
  14. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для ведення  індивідуального садівництва.
  15. Про  надання дозволу  на розроблення проекту  відведення земельної ділянки  для дачного будівництва.
  16. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  17. Про надання дозволу на затвердження детального плану території.
  18. Про внесення змін до детального плану території.
  19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  20. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну власність.
  21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  23. Про оренду земельних ділянок.
  24. Про дозвіл на розроблення експертної грошової оцінки для викупу земельної ділянки.
  25. Про надання дозволу на затвердження технічної документації щодо  поділу (об’єднання)  земельної ділянки комунальної власності.
  26. Про присвоєння назв вулицям на території Підгайцівської сільської ради.
  27. Про погодження можливості розташування  тимчасової споруди для провадження  підприємницької діяльності.
  28. Про збереження кабельних ліній електрозв’язку.
  29. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області.
  30. Про вжиття термінових заходів по стабілізації цін на продукти харчування та зупинення інфляції в Україні.
  31. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Президента України, Верховної ради України, прокурору України щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції Петра Порошенка
  32. Про звернення депутатів Підгайцівської сільської ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки України щодо внесення змін до Закону України « Про Державний бюджет України на 2022 рік»
  33. Про утворення органу приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Підгайцівської територіальної громади в особі Підгайцівської сільської ради.
  34. Різне.

.