Двоє учнів Підгайцівського ліцею - переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та фізики

Дата: 25.01.2022 15:04

Традиційно у січні проходить ІІІ етап шкільних олімпіад. Двоє учнів Підгайцівського ліцею продемонстрували високий рівень знань з фізики та  математики та здобули переможні місця.

На жаль, пандемія вносить свої корективи і учні нашої громади не мали змоги взяти участь в олімпіадах з усіх предметів.

То ж щиро вітаємо  Сергієнко Вікторію, ученицю 7 класу Підгайцівського ліцею, яка здобула І місце з фізики та ІІ місце з математики. Дякуємо вчителям та батькам, які підготували талановиту ученицю: учителю математики Северенюк Катерині Василівні  та учителю фізики Котюху Павлу Івановичу!

Котюх  Павло Іванович, учитель фізики Підгайцівського ліцею

Северенюк Катерина Василівна, учитель математики Підгайцівського ліцею

Ще одне призове ІІ місце з фізики у Оліферчука Романа, учня 7 класу Підгайцівського ліцею. Романа готував до олімпіади Котюх Павло Іванович.

До слова, Сергієнко Вікторія стала ще й призеркою (ІІ місце) другого туру XVIII обласної математичної олімпіади ім. Михайла Кравчука (керівник Северенюк К.В.).  Вікторія, також,  посідає перше місце у рейтингу успішності в своєму навчальному закладі.

Дорогі учні та вчителі, ви - наша гордість! Пишаємося вашими здобутками та зичимо нових досягнень !!!!