Вітаємо переможців обласного заочного конкурсу "Дідух"!

• 149

Завершився Обласний заочний родинний конкурс "Дідух", який розкрив справжні таланти у дітей нашої громади. Вихованці гуртків та шкіл громади під керівництвом наставників майстрували традиційні українські "Дідухи".

2 роботи учнівських колективів Підгайцівської громади визнані переможцями та будуть нагороджені грамотами Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради:

Вихованців гуртка "Мальва" Романівського ліцею, керівник Гетьманчук М.В.

та Кукурудзи Анастасії - учениці 7 класу Лищенського ліцею, керівник Бадовська Л.С.

Загалом на обласний конкурс "Дідух"  були подані 33 роботи з 20 територіальних громад.
Також, відзначена на рівні області за творчий підхід до оформлення, сприяння збереженню та популяризації різдвяних традицій робота Довгаль Каріни, учениці 3 класу Борохівського гімназії (керівник Довгаль А.П.).

Дякуємо всім, хто прийняв участь у конкурсі.

Вітаємо переможців та їх наставників. Ви справжні молодці.