Підсумки конкурсу української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки»

Дата: 21.01.2022 14:17

Перемогу у другому етапі конкурсу української патріотичної, сучасної пісні «Срібні дзвіночки» та можливість представляти Підгайцівську громаду в обласному конкурсі здобули:

Гуляр Максим - учень Липинського ліцею за виконання твору А.Мігай «Сім шляхів» (керівник – Вовчок І.Т.);

Приходько Софія - учениця Підгайцівського ліцею за  виконання твору К. Комар «Прохання до неба» ( керівник – Ляшук М.О.);

Петрук Дарина - учениця Липинського ліцею за виконання твору К.Комар «Світ без війни» ( керівник – Вовчок І.Т.);

Уліцька Юлія - учениця Підгайцівського ліцею за виконання твору Л.Шнайдер «Мій коханий краю» ( керівник – Ляшук М.О.);

Загалом для участі в онлайн конкурсі закладами освіти було подано 19  виступів. За звання найспівучіших "Срібних дзвіночків" змагалися учні  з 11 шкіл громади у трьох вікових категоріях. 10 робіт відзначені грамотами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

У молодшій віковій категорії:
І місце - Гуляр Максим,  Липинський ліцей;

ІІ місце - Щербачук Артем, Хорлупівський ліцей;

ІІІ місце -  Гетманчук Варвара, Романівський ліцей.
У середній віковій категорії:

І місце - Приходько Софія, Підгайцівський ліцей;

ІІ місце - Савчук Христина, Липинський ліцей;

ІІІ місце - Патичук Таїсія, Піддубцівський ліцей та Панасюк Христина, Крупівська гімназія.
У старшій віковій категорії:

І місце -  Петрук Дарина, Липинський ліцей; Уліцька Юлія,  Підгайцівський ліцей;

ІІ місце:  Антонюк Софія, Лищенський ліцей.
Журі відмітило високий рівень робіт переможців конкурсу,  майстерне володіння навичками вокального мистецтва, емоційність виступів, якість супроводу та підбір репертуару відповідно віковим та виконавським можливостям.

Дякуємо талановитим дітям та їх наставникам. Бажаємо учасникам перемоги в наступному, обласному етапі конкурсу.