У Піддубцях відгримів Різдвяний концерт. ФОТО. ВІДЕО

Дата: 20.01.2022 17:38

Святкову програму із запальними танцями, піснеспівами церковного хору, виступами аматорських вокальних та танцювальних колективів, колядою від учнів Піддубцівського ліцею та «зіркового» таночка вихованців Піддубцівського дитсадка підготували у будинку культури з нагоди Різдвяних свят.

Розпочалось дійство із настанов настоятеля храму Святих Апостолів Петра і Павла ПЦУ о. Михаїла та колядок церковного хору. Привітали місцевих мешканців із новим роком та Водохрещем заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько, староста Піддубцівського старостинського округу Олександр Романюк, депутати Підгайцівської сільської ради Лілія Купіч, Олександр Колошва та Алла Писарук.

Святкова програма розкрила таланти усієї творчої спільноти села, оскільки демонструвати співочий талант досвідчені вокалісти - Хоровий колектив «Криниченька» та юні дівчатка із вокальної групи під керівництвом Віталія Демчинського, віншував з Колядою гурт школярів Піддубцівського ліцею під керівництвом Алли Тодорович, танцювальні номери підготували вихованці Марії Щербатюк та малюки-дошкільнята – Алли Савюк.

Глядачі радо зустрічали на сцені будинку культури Народний аматорський вокальний гурт «Любо»  та вокально-інструментальний ансамбль «Вільний вітер».

Концертна програма зібрала повен зал вдячних глядачів, а завершилось свято спільним виконанням колядок та щедрівок.