У ЦНАПі Підгайцівської громади розширили перелік послуг

Дата: 18.01.2022 12:05

Послуги державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів стали доступними у мережі ЦНАП Підгайцівської сільської ради.
Для громадян з’явилася можливість подати заяву на реєстрацію потужностей операторів ринку та інші послуги, субєктом надання яких є Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Також, ведуть прийом спеціалісти відповідних установ, віддалені робочі місця яких створено у приміщенні ЦНАПу згідно графіку:

Державна установа

Місце/адреса прийому

Дні роботи

Час роботи

1.

Фонд соціального страхування

З 9.00 до 13.00

2.

Пенсійний фонд

З 9.00 до 15.00

3.

Державний центр зайнятості

З 9.00 до 13.00

4.

Відділ трудового архіву

З 10.00 до 15.00

Довідково. Відповідно до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів. До потужностей відносять споруди або їх комплекси, приміщення, будівлі, обладнання та інші засоби (включаючи транспортні), а також територія, що використовуються у виробництві та/або обігу об’єктів санітарних заходів.
Державна реєстрація потужностей здійснюється Держпродспоживслужбою шляхом внесення відповідної інформації до реєстру на безоплатній основі. Потужностям у реєстрі присвоюється особистий реєстраційний номер.
Не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку роботи потужності оператор ринку зобов’язаний подати (надіслати) до територіального органу компетентного органу (Головні управління Держпродспоживслужби в областях) заяву про державну реєстрацію потужності.