"Різдвяна зірка": у Підгайцях проходив фестиваль колядок. ФОТО

Дата: 17.01.2022 08:38

16 січня 2022 року у будинку культури села Підгайці проходив фестиваль колядок ПЦУ  Підгайцівської громади "Різдвяна зірка"????

Зі сцени лунали піснеспіви від колективів релігійних громад Православної церкви України з сіл Піддубці, Підгайці, Липини, Крупа, Воротнів, Гаразджа, Романів, Лище, Струмівка, Верхівка. Майже дві години тривала святкова програма за участю хорів релігійних громад ПЦУ.

Ведуча запрошувала на сцену колядників, а всі присутні у залі усмішками та оплесками зустрічали щирі віншування і дорослих і малих артистів.

Сільський голова Юрій Семенюк подякував колективам, які приймали участь у фестивалі за вагомий внесок у розвиток культури, популяризацію українських традицій, збереження різдвяних обрядів, розповсюдження хорового співу.

"Христос народжується! Славімо його", - розпочав своє вітальне слово декан Успенського округу Луцького районого деканату протоієрей Андрій Мовчанюк ( с.Гаразджа). "Наш фестиваль це збір однодумців, які хочуть прославити народженого Христа, який до кожного серця приніс любов, віру та надію. Всім нам гарного успішного року, єдності."

А на завершення свята всі присутні разом заспівали колядку "Добрий вечір тобі, пане господарю".