14 січня 2022 року в селі Липини Підгайцівської громади проходив Районний Фестиваль різдвяних вертепів "А що другий празник - святого Василя".

У заході взяли участь творчі колективи Городищенської, Горохівської, Доросинівської, Цуманської, Боратинської, Мар’янівської, Олицької, Підгайцівської громад.


Керівництво Луцької райдержадміністрації на чолі з Володимиром Кецом  завітали на свято. Були присутні у залі будинку культури керівники Підгайцівської сільської ради – сільський голова Юрій Семенюк, та його заступники. 

 


Юрій Семенюк та Володимир Кец звернулися до гостей і учасників фестивалю зі словами вітань та побажали родинного тепла, миру і злагоди, добробуту та Господньої ласки.


Володимир Олександрович вручив Юрію Михайловичу та колективу Підгайцівської сільської ради подяку за вагомий внесок в організацію і проведення фестивалю та висловив надію, що таке дійство вдасться повторити і наступного року.
Виступи проходили у різноманітних жанрах. Творчі колективи зворушили присутніх у залі гостей своєю щирістю, майстерністю, неповторністю та щедро засіяли зерном на щастя.


Велична подія Різдва нашого Господа торкнулася кожного серця мелодійним співом, віншуваннями, вертепними дійствами. Завершив святкову програму виступ Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос» Підгайцівської громади.


Такі фестивалі не тільки додають глядачам духовного збагачення, Божої благодаті, а й відроджують наші національні традиції і засвідчують багатство і неповторність культури українського народу.