Профілактичний рейд у зимовий період

Дата: 13.01.2022 14:48

12 січня 2022 р. працівники Служби у справах дітей Підгайцівської сільської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи Оксаною Патрай, поліцейським офіцером громади Дмитром Грибом провели рейд «Запобігання загрози життю і здоров’ю дітей із сімей, які опинилися  у складних життєвих обставинах у зимовий період».

Обстежили 10 сімей громади на предмет дотримання умов проживання в зимовий період, температурного режиму та забезпечення засобами для опалення приміщень.

Інформує Наталія Матвіюк, начальник Служби у справах  дітей Підгайцівської сільської ради