Анкета-опитування "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Підгайцівської громади на 2022-2027 рр."

Дата: 13.01.2022 08:49

Ми  готові до змін та хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому в Підгайцівській громаді триває процес написання Стратегії розвитку на 2022-2027 рр. З метою вивчення думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії громади, просимо громадян взяти участь в анкетуванні.

Результати опитування важливі для врахування позиції мешканців, підприємців, активістів, молоді. Після завершення анкетування, зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено.  Отримані статистичні дані, побажання щодо життєдіяльності та розвитку громади будуть використані при розробці Стратегії Підгайцівської громади на 2022-2027 роки.

Посилання на гул-форми опитувальних листів:

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ

Паперові варіанти анкет всі бажаючі зможуть знайти в приміщеннях мережі ЦНАП, адмін. будівлях старостатів, будинках культури та клубних закладах громади, амбулаторіях.

Розраховуємо на активність та продуктивну співпрацю.