До уваги громадян послуги трудового архіву Підгайцівської сільської ради

Дата: 11.01.2022 15:33

Найчастіше інформація  архівних документів використовується   при :

-   досягненні  людиною пенсійного віку;

-   оформленні пільгової пенсії;

-  оформлення пенсії за вислугою років;

-  по втраті годувальника;

-   по інвалідності;

-   втраті  документів та інше…

Відділ трудового архіву надає:

-         архівні   витяги, ксерокопії  з наказів про прийняття, переведення,

звільнення працівників  підприємств, установ, організацій;

-         підтвердження  трудового  стажу роботи в колгоспі чи на підприємстві за

певний період  праці;

-         кількість відпрацьованих днів;

-         встановлення посади;

-         довідки про розмір  заробітної  плати  тощо….

Для отримання архівної довідки в Трудовому  архіві  заявник  повинен мати при собі такі документи:

-         паспорт;

-         трудову книжку (оригінал);

-         копії сторінок трудової книжки, на яких є записи, що стосуються періоду

роботи, який вимагає підтвердження;

-         перелік необхідних архівних довідок від спеціаліста з Пенсійного фонду.

Інформації  та  консультації   надаються:

-         на особистому прийомі;

-         по телефону 0955858228;

-         поштою (с. Лище, вул. Шкільна 1а), або електронною поштою trudar.ok@gmail.com .

Відділ трудового архіву Підгайцівської сільської ради тісно співпрацює з Пенсійним фондом. При потребі, за конкретним запитом, попередньо проводяться консультації щодо оформлення архівних довідок для безумовного врахування їх під час призначення пенсій.

У перший четвер місяця у ЦНАПі с. Липини за адресою вул. Центральна 7 начальник відділу трудового архіву Малиха Олена разом зі спеціалістом Пенсійного фонду проводять особистий прийом громадян.

Людина має розраховувати на справедливу  трудову пенсію.   На жаль, у разі ліквідації чи реорганізації підприємств безвідповідальність посадових осіб часто позбавляє колишніх працівників права на справедливе нарахування пенсій. Реалізація рішення про ліквідацію підприємства вимагає передачі документів на зберігання до трудового архіву. Серед документів, які потрібно подати державному реєстратору для припинення юридичної особи, обов’язковою є довідка з трудового архіву про прийняття на зберігання документів з кадрових питань. Саме відділ трудового архіву Підгайцівської сільської ради приймає документи на зберігання від підприємств і установ, що здійснювали господарську діяльність на її території, і видає відповідні довідки для завершення процедури ліквідації підприємства.

Фізичні особи-підприємці, також, повинні подбати про свої документи з кадрових питань, хоча формально ці вимоги до них не застосовуються.

Тож керівники установ, не будьте легковажні. Життя швидкоплинне … Сьогодні Ви допустите втрату документів, а завтра - саме Вам та вашим колегам по роботі будуть потрібні дані для забезпечення соціального захисту.