Привітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 09:19

Шановні жителі Підгайцівської територіальної громади!

Сердечно вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

На порозі нового року ми оглядаємось на рік прожитий. Він був багатим на події, виклики та випробування.
Щоразу, здобуваючи певні перемоги, потрібно з надією крокувати у рік прийдешній, з новими сподіваннями  – на добрі зміни, на краще життя всіх нас та рідної землі.
Передусім від щоденної кропіткої праці, відповідальності  залежить, чи справдяться ці сподівання. Разом ми здатні творити дива!
Нехай святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця.
Щиро бажаємо кожному з Вас, здоров'я і щастя, здійснення світлих мрій та сподівань.

Керівництво, колектив, депутатський корпус, старости Підгайцівської сільської ради!