30 грудня, під час засідання виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради, поліцейські офіцери  громади звітували про свою роботу у 2021 році.

Нагадаємо, що Підгайцівська громада стала першою громадою Волині у якій працюють одночасно 3-є поліцейських офіцери: Микола Толстіхін, Олександр Остапчук, Дмитро Гриб. В залі засідань був також присутній начальник сектору взаємодії з громадами Роман Богдан.


Звіт про роботу присутнім членам виконкому представив Микола Толстіхін.


Отож, за 12 місяців 2021 року було обслуговано 158 викликів по лінії 102  та розглянуто 223 матеріалів звернень громадян. Перевірено 44 особи, що вчиняють домашнє насильство, відвідано 18 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Профілактично-роз’яснювальна робота здійснювалася у 16 навчальних закладах громади, у сфері громадської безпеки. Поліцейськими було виявлено 14  порушень правил щодо карантину людей і стільки ж у  сфері благоустрою населених пунктів.


 Зі слів офіцерів, серйозну увага приділено забезпеченню порядку щодо порушення правил торгівлі алкоголем і тютюновими виробами, виготовлення та зберігання самогону та апаратів для його виробництва, розпивання алкоголю у заборонених законом місцях.
За період 2021 року було перевірено 128 власників зброї. Профілактична робота велась і в приватних підприємствах та установах. Було розкрито ряд кримінальних правопорушень.


Насамкінець, поліцейські поділилися планами на наступний рік. Зважаючи, на підсилення особового складу, в Підгайцівській громаді рівень безпеки підвищиться.


Сільський голова Юрій Семенюк зазначив, що: «Відчувається суттєве покращення ситуації з забезпеченням правопорядку у громаді»