Три творчі роботи учнів громади відзначили на обласному фестивалі дітей учасників АТО/ООС «Самоцвіти»

Дата: 29.12.2021 12:48

В обласному фестивалі творчих дітей учасників АТО/ООС «Самоцвіти» взяли участь 211 талановитих учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, які змагалися у різних жанрах мистецтва.
Трьом учням Підгайцівської громади з Липинського ліцею, Гаразджанської та Борохівської гімназій оголосити подяку управління освіти і науки обласної державної адміністрації:

1.    Лукашуку Денису, учню Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради;

2.    Шульженко Анні, учениці Гаразджанської гімназії Підгайцівської сільської ради;

4.    Михальчук Софії, учениці Борохівської гімназії Підгайцівської сільської ради.

Щиро дякуємо всім дітям, які брали участь у конкурсі, бажаємо нашим юним землякам щасливого дитинства, розуміння з боку дорослих та сяючих посмішок. Будьте здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!