Привітання голови Підгайцівської громади з Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2021 11:25

Святкування Різдва Христового за сучасним  григоріанським календарем — 25 грудня. Наразі, 25 грудня Різдво святкує римо-католицька церква, а також більшість протестантських та православних церков світу.
Це велике свято для вірян, які першими мають щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку.

Тож дозвольте привітати від себе особисто, від імені виконавчого комітету сільської ради і депутатського корпусу ту частину нашого населення, для яких прийшла радісна новина Різдва Христового!

Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Хай здійсняться найзаповітніші мрії. Гарних і радісних Різдвяних свят!

Підгайцівський сільський голова                                             Юрій Семенюк