Липинський ліцей покращив матеріальну базу сучасним обладнанням

Дата: 21.12.2021 16:39

Сьогодні заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько відвідав Липинський ліцей із приємною місією – передав навчальному закладу мультимедійний комплекс для НУШ та привітав переможців творчих конкурсів серед школярів, які проводились у Підгайцівській громаді.

Завдяки коштам освітньої субвенції за 2020 рік Відділ освіти, науки, культури та спорту Підгайцівської сільської ради придбав 4 інтерактивні панелі Starboard діагоналлю екрану 75 см з мобільними стійками та персональними комп’ютерами, оснащеними спеціалізованим програмним забезпеченням для проведення уроків за сучасними освітніми вимогами НУШ.

Ще три комплекти ноутбуків з інтерактивними панелями поїдуть у Лищенський та Підгайцівській ліцеї.

Користуючись нагодою, посадовець нагородив подарунками та дипломами Відділу освіти, науки, культури та спорту Підгайцівської сільської ради учнів Липинського ліцею: Левчук Христину, Петрук Дарину, Сподарика Михайла, Святковського Владислава, Троцюка Володимира, Лукашука Дениса.

«Завдяки платникам податків, зокрема і тим, які працюють на території Підгайцівської громади, цього річ нам вдалося реалізувати чимало хороших освітніх проєктів та покращити матеріальну базу навчальних закладів. Щиро дякуємо усім за співпрацю!», - зазначив Валентин Приходько.