У селі Хорлупи нова сучасна зупинка громадського транспорту

Дата: 21.12.2021 16:18

На території с. Хорлупи Підгайцівської сільської ради зробили благоустрій зупинкового майданчика та збудували новий сучасний павільйон. Зупинка знаходиться вздовж центральної дороги обласного та районного сполучення по вулиці Шлях.

Староста Хорлупівського округу Василь Грудік розповів, що наприкінці літа з пропозицією облаштування зупинкового майданчика в с. Хорлупи звернувся до Підгайцівської сільської ради, адже зупинка була в аварійному стані.

Підтримав ініціативу старости місцевий мешканець Олег Берекета, який власним коштом збудував новий сучасний павільйон. Сільською радою у грудні було облаштовано твердим покриттям в середині павільйону, викладено тротуар та заїзну «кишеню» бруківкою. Також, встановлено табличку з назвою населеного пункту.

Василь Грудік зауважив, що завдяки такій співпраці, для місцевих мешканців створили комфортні умови для очікування на громадський транспорт.