З грудня у Підгайцівській громаді працює троє поліцейських офіцерів – Микола Толстіхін, Олександр Остапчук та Дмитро Гриб.

  • 503

Підгайцівська громада стала першою на Волині, де повністю укомплектований склад поліцейських офіцерів громади. До призначення Нацполіцією, правоохоронці пройшли конкурсний відбір, поглиблений курс підготовки та стажування.

Аби охопити увагою усі 20 населених пунктів громади, територія поділена на три дільниці, за якими закріплений поліцейський офіцер з автівкою, тож він може оперативно виїхати на виклик та розібратися у ситуації.

Нагадаємо, що чергова поліцейська станція діє у селі Струмівка по вулиці Східна, 34а.

Телефонувати правоохоронцям можна із 8 до 19.00 на їхні особисті мобільні номери, в усіх інших випадках звертатися за номером 102.

У селах Липини, Гаразджа, Піддубці за правопорядком слідкує поліцейський офіцер Микола Толстіхін. Його контактний телефон 066 330 80 09.

У селах Підгайці, Крупа, Струмівка, Воротнів, Лище, Романів, Новокотів, Верхівка, Ботин відповідальний - поліцейський офіцер Олександр Остапчук. Його контактний телефон 068 286 74 65

У селах Борохів, Вишнів, Діброва, Звірів, Веснянка, Олександрія, Хорлупи, Пальче забезпечує правопорядок поліцейський офіцер Дмитро Гриб. Його контактний телефон – 095 672 53 88.

Підгайцівські правоохоронці - активні та відповідально ставляться до несення служби, тож будемо сподіватися, що злочинів та порушень у селах громади стане менше.