Відбулось засідання постійної  планово-бюджетної комісіі Підгайцівської сільської ради

Дата: 21.12.2021 14:00

20 грудня 2021 року відбулось засідання постійної планово-бюджетної комісії Підгайцівської сільської ради у складі: голови комісії – Святослава Карбовського, членів комісії: Леоніда Гроголя, Лариси Ляшук, Михайла Котова, Олександра Шевчука, секретаря – Світлани Зінкевич.

На засіданні, також були присутні заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько, директор Ківерцівського центру первинної медико-санітарної допомоги Олесь Марищук, заступник директора з адміністративно-господарських питань КП «Луцька центральна районна лікарня Підгайцівської сільської ради» Олександр Озінович, директор КНП «Підгайцівський ЦПМСД Підгайціської сільської ради» Ольга Гунько, керівники відділів та директори комунальних закладів Підгайцівськоі сільськоі ради.

Порядок денний засідання № 9 постійної планово-бюджетної комісії Підгайцівської сільської ради містив такі основні питання:
1.    Про порядок денний засідання постійної планово – бюджетної комісії.
2.    Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.
3.    Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади с. Підгайці  на 2021 рік від 24.12.2020 №3/7.
4.    Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Підгайцівський ЦПМСД Підгайціської сільської ради» на 2022-2025 роки.
5.    Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Підгайцівський центр первинної медико-санітарної допомоги Підгайцівської ради» на 2022 рік.
6.    Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати  при визначенні вартості  будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів  на території  Підгайцівської сільської  ради на 2022 рік.
7.    Про встановлення вартості харчування в закладах освіти на території Підгайцівської сільської ради.
8.    Про Програму розвитку та підтримки обдарованих і талановитих учнів Підгайцівської сільської ради на 2022рік.
9.    Про бюджет Підгайцівської сільської ради на 2022 рік
10.    Різне.

Особливу увагу під час засідання було приділено розгляду головного фінансового документу громади, де передбачено суттєве зростання витрат на освіту, кошти для підтримки обдарованих і талановитих учнів громади, відшкодування частини вартості харчування дітей шкільного віку.
Депутати напрацювали ряд  висновків та рекомендацій, які запропонують підтримати колегам на пленарному засіданні.