17 грудня в приміщенні будинку культури с. Підгайці відбулася зустріч учасників бойових дій на Сході України.

На зустрічі були присутні заступники Підгайцівського сільського голови, старости, землевпорядники Підгайцівської сільської ради, голова спілки учасників АТО Луцького району Віталій Пудлік.
Присутні обговорили необхідність створення спілки учасників АТО Підгайцівської громади для офіційного представлення та захисту своїх інтересів.


Віталій Пудлік розповів про свій досвід та напрацювання щодо створення та координування діяльністю спілки учасників АТО Луцького району.


Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько ознайомив учасників зустрічи зі статистикою кількості учасників АТО в громаді, яких є близько 265 чоловік, в тому числі по старостинських округах. 


Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок. Це питання найбільше цікавило присутніх. Зі слів Валентина Приходька, з числа учасників АТО громади 109 чоловік не отримали жодної земельної ділянки. Для представлення своїх інтересів та узгодженого вирішення всіх питань, учасники АТО вирішили сформувати ініціативну групу для подальшої роботи щодо формування робочих органів та підготовки установчих документів спілки учасників АТО в органах юстиції.


Керівники громади висловили наміри сприяти роботі ініціативної групи у напрямку підтримки даної ініціативи.