Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з Підгайцівської громади

Дата: 16.12.2021 14:17

Підведено підсумок ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії; інформатики.
Стали відомі імена школярів - переможців з Підгайцівської громади, які боротимуться за звання найкращих знавців у вказаних галузях  знань в наступному – третьому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Отож вітаємо:
Климчука Анатолія - учня 10 класу Піддубцівського ліцею – 2 місце з астрономії, керівник – Рицай Ярослава Леонтіївна.

Кушинську Діану - ученицю 11 класу Підгацівського ліцею - 2 місце з астрономії, керівник - Котюх Павло Іванович

Кушина Івана – учня 11 класу Підгайцівського ліцею, який  представлятиме нашу громаду на Всеукраїнській Олімпіаді з інформатики як переможець 2 етапу, керівник Ковальчук Михайло Миколайович

Гарний результат зі знання  астрономії та 4 місце в загальному заліку продемонструвала Петрук Дарина -  учениця 11 класу Липинського ліцею, керівник  - Чеховський Іван Людвігович.

Вітаємо кращих знавців астрономії, фізики та інформатики з перемогою! Ми вами пишаємося,  дякуємо наставникам за плідну працю та якісну підготовку учнів та бажаємо успіхів у ІІІ етапі олімпіад!

До слова, ІІ етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики  у 2021/2022 н. р. проходив на  базі Підгайцівського ліцею.