Створено профспілкову організацію освітян у Підгайцівській громаді

Дата: 16.12.2021 12:51

15 грудня в БК с. Підгайці голови первинних профспілкових організацій, які представляють всі навчальні заклади Підгайцівської ТГ одноголосно прийняли рішення про створення профспілкової організації на рівні Підгайцівської територіальної громади.

У зборах взяли участь заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанна Скороход, представники Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, керівники навчальних закладів.

Обрано комітет новоствореної організації, до складу якого ввійшли голови первинних профорганізацій кожного закладу освіти ТГ.

Обрання Голови та ревізійного комітету профкому новоствореної організації перенесли на наступне засідання.