"В пріоритеті - інтереси громади та її мешканців: Прайм-Тайм з Леонідом Гроголем (відео)

Дата: 16.12.2021 09:05

Підгайцівська громада – одна з тих, що вважаються фінансово успішними. Завдяки близькості до обласного центру, присутності на території громади підприємств (зокрема – «Модерн-Експо»), які поповнюють місцеву казну сплачуючи податки та збори, Підгайцівська ТГ вочевидь має порівняно кращі можливості для ремонту доріг та розбудови інфраструктури.

У громаді чекають вердикту Уряду щодо фінансування будівництва дошкільного навчального закладу за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Втім, роботи розпочали коштом місцевого бюджету. Для цих потреб у цьому році заклали 8 мільйонів гривень. В ході децентралізації восени 2020 року громада збільшилась – з 8 до 20 сіл.

Що змінилось в житті мешканців? Які проекти вже вдалося реалізувати, які об’єми витрат потрібні для ремонту найбільш проблемних ділянок доріг? Чи з’являться нові інвестори? На ці та інші запитання в ефірі програми «Прайм-Тайм» телеканалу Конкурент TV відповів заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Деталі – у відео.

За матеріалами КОНКУРЕНТ інформаційне агенство