Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1272 «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка»» затверджено Порядок надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» та Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання допомоги.

На першому етапі програма реалізовуватиметься з 19 грудня 2021 року через застосунок Дія. Громадяни можуть оформити віртуальні картки  для виплат «єПідтримка» безкоштовно і без жодної плати за обслуговування.

Отримувач допомоги протягом чотирьох місяців з дня зарахування на поточний рахунок допомоги матиме право на власний розсуд витратити 1000 грн. на визначений перелік послуг: придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, купити квитки на залізничні та авіаперевезення по Україні, придбати книжки. Громадяни, старші за 60 років, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть витратити 1000 гривень на соціальні потреби.

Кабінет Міністрів України, на доручення Президента України, вже працює над механізмом, який дозволить з січня 2022 року скористатись програмою єПідтримка для придбання ліків.

Більш детальна інфіормація у Постанові КМУ від 9 грудня 2021 р. № 1272 "Деякі питання надання допомоги в рамках Програми “єПідтримка”."